Rozpoczęcie współpracy

Na początkowym etapie najważniejsze są dla nas Państwa potrzeby. Podczas pierwszego spotkania przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz zbieramy wszystkie informacje dotyczące projektu. Aby przyspieszyć prace możecie Państwo dostarczyć materiały takie jak opisy, zdjęcia, grafiki itd. Do każdego proejktu podchodzimy w sposób indywidualny !  

Realizacja projektu

W zależności od stopnia skomplikowania usługi nasza praca może zająć od 3-14 dni roboczych. W przypadku sklepów internetowych ten okres może się wydłużyć nawet do 30 dni i więcej. Termin zakończenia projektu jest każdorazowo ustalany indywidualnie. 

Prezentacja pracy

Po zakończonej pracy prezentujemy projekt do akceptacji. Podczas tego etapu macie Państwo możliwość bezpłatnego korygowania oraz wprowadzania wszelkich zmian. W przypadku logotypów, dostarczamy zawsze trzy wersje robocze do wyboru. Wszystkie prace związane z drukiem oddajemy w odpowiednich formatach przygotowanych do realizacji.  

Finalizacja zamówienia

FInalny i zaakceptowany projekt przesyłamy na Państwa pocztę elektroniczną.  W przypadku stron internetowych oraz sklepów, tworzymy osobne konto na naszym serwerze oraz podłączamy adres . Od tej pory witryna będzie dostępna w wyszukiwarkach. Pomagamy także w jej uruchomieniu i konfiguracji.  Równocześnie Każdy projekt jest archiwizowany tak aby zadbać o bezpieczeństwo wszystkich danych.