Wizytówki

Oferujemy Państwu projekty wizytówek wszelkiego rodzaju oraz wymiaru. Doradzamy także w kwestii grubości oraz rodzaju zastosowanego materiału. Umożliwiamy zawarcie w projekcie wszelkiego rodzaju powłok UV, oraz innych ozdobnych elementów. Mamy również  możwliość zaprojektowania zaproszeń na uroczystości takie jak Śluby oraz Wesela. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu ponżej.

Plakaty

Dzięki odpowiednim szkoleniom oraz dużym doświadczeniu, nasi proacownicy będą w stanie sprostać artystycznym realizacjom zawartym chociażby na plakatach. Oferujemy wszlekie wymiary oraz indywidualne podejście do każdego klienta. 

Ulotki

Oferujemy projekty ulotek wszelkiego rodzaju od A10 do A0, oraz wszlekie inne niestandardowe wymiary. Dzięki najnowszym programom graficznym proces tworzenia ulotki jest bardzo szybki. Przy skonkretyzowanych wymaganiach klienta już w tym samym dniu możecie Państwo otrzymać wstępny projekt. Posiadamy również możwliość wydrukowania naszego projektu w bardzo dużych nakładach powyżej 100.000 sztuk

Opakowania

Jak trudnym zadaniem jest przygotowanie odpowiedniego opakowania nie trzeba nikogo przekonywać. Proponujemy projekty wszelkiego typu na różnych materiałach. Dzięki naszym wstępnym wizualizacjom będą w stanie Państwo zadecydować czy finalny produkt spełni wszelkie oczekiwania. Każdy projekt przygotowujemy w krzywych i dostarczamy w odpowiednim formacie, przygotowanym dla firmy drukującej.

Banery reklamowe

Baner w dzisiejszych czasach to nie tylko promocja produktu. To także promocja ideim którą klient kupuje razem z produktem. Nasi pracownicy projektują je z największą starannością, pomagając nie tylko przy formie graficznej, ale także od strony marketingowej. W zależności od stopnia skomplikowania proces tworzenia benru reklamowego może zająć nawet do 7 dni. 

Etykiety

Każdy kto prowadzi biznes wie że klient kupuje opakowanie a nie finalny produkt. Mając powyższe na uwadze projektujemy dla Państwa najlepsze etykiety, które zapewnią zwiększoną uwagę potencjalnego klienta. Wszystkie materiały przygotowujemy z największą troską. Dla stałych klientów posiadamy duże zniżki na tego typu usługi. Zapraszamy do kontaktu poniżej w sprawach indywidualnych..

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe to w dzisiejszych czasach konieczność. Dobrze prowadzony biznes nie może obyć się bez tego kanału sprzedaży. Witryny przygotowywujemy w oparciu o CMS y WordPress oraz Prestashop. Jeżeli chcą mieć Państwo sklep razem z witryną internetową to sugerujemy Woocommerce na Wordpresie. Tworzenie sklepu jest wymagającym procesem, przez który pomożemy Państwu przejść “suchą stopą”. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji..

Teczki

Opengraph oferuje kompleksowe przygotowanie wszelkich materiałów graficznych w tym teczki firmowe na dokumenty. Jesteśmy w stanie przygotować każdy model według wytycznych klienta. Dzięki współpracy z pracowniami poligraficznymi możecie też Państwo zamówić u nas finalny produkt.

Strony internetowe

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju strony internetowe oparte o system CMS WordPress. Nie ważne czy potrzebujecie strony wizytówkowej z dwiema zakładkami, czy skomplikowanego serwisu z newsami. Jeżeli nie posiadacie swojego hostingu, i nie chcecie wydawać na niego kilkuset złotych rocznie to dla wykonanych przez nas witryn posiadamy miejsce na naszym serwerze. Jeżeli macie Państwo więcej pytań zapraszamy do kontaktu

Obróbka zdjęć

Ponda połowa treści zawartej w internecie to zdjęcia. Dobra fotografia oraz grafika przyciąga wzrok klienta. W tym temacie oferujemy pełną i profesjonalną obróbkę zdjęć za pomocą najnowszych programów graficznych. Zajmujemy się między innymi wycinaniem tła, generowaniem plików png., korekcją balansu bieli, kontrastu, nasycenia i wielu innych parametrów technicznych  

Zdjęcia produktowe

Dzięki współpracy z licznymi fotografami, możemy Państwu zaproponować indywidualną akcję zdjęciową, nie tylko związaną z produktami. Organizujemy także sesje ślubne, oraz reportażowe. Posiadamy bogato wyposażone studio fotograficzne, które sprosta każdym wymaganiom.  

Logotypy

Dobre logo to wizytówka firmy. Poprawnie zaprojektowane będzie spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Aby sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom, przed rozpoczęciem pracy przeprowadzamy szeroki wywiad, tak aby dzięki zebranej wiedzy zawrzeć to co charakteryzuje dane przedsiębiorstwo. Dla swoich klientów przygotowujemy zawsze trzy podstawowe wersje logotypu. 

Social media marketing

Jak ważne są social media nie trzeba nikogo przekonywać. Jeżeli liczysz na zwiększenie zasięgu swojej witryny musisz koniecznie zadbać o dobre leady. Takie z pewnością zostaną do Ciebie przyciągnięte przez nasz dział  SOCIAL MEDIÓW.

Druk cyfrowy

Dzięki naszym maszynom, będziecie Państwo w stanie zrealizować największe i najbardziej wymagające projekty.  Posiadamy indywidualne podejście do każdego klienta, bez względu na wartość kontraktów. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów do poligrafii, co finalnie przekłada się na wysoką jakość zadruku. Nasza kadra obsługująca maszyny ma wieloletnie doświadczenie, z którego skorzystały już setki przedsiębiorców. Realizujemy także niewielkie nakłady.